Лікування гіпергідрозу

подмышки гипергидроз

Підвищене потовиділення (гіпергідроз) – досить часте явище викликає значний дискомфорт.

Найчастіше пацієнтів турбує підвищена пітливість в пахвовій зони, стоп, долонь, лоба, долонь і особи

Причиною підвищеного потовиділення може бути пов’язаною з генетичними факторами або бути пов’язаної з захворювання нервової та ендокринної систем. Особливу увагу необхідно звернути, на гіпергідроз, який почав проявлятися щодо в короткий період – 1 – 6 місяців. Нещодавно появівшіеяся підвищена пітливість може бути пов’язаною з патологічними процесами. Також гіпергідроз частіше спостерігається у людей із зайвою вагою, оскільки у них більше площа тіла, відповідно, більше потових і сальних залоз. Також в жировій тканині затримується багато вологи, яка виходить разом з потом. Крім цього, пересування з великою масою тіла вимагає і великого фізичного навантаження, що також стимулює потовиділення. Гіпергідроз може бути пов’язаним з переходом з менопаузою і гормональними збоями.

В кінцевому підсумку це призводить сильний дискомфорт. По-друге, піт має неприємний запах, оскільки з потом з організму виділяються токсини, солі, мінерали та інші речовини. Крім цього, волога від поту шкіра – хороший грунт для розмноження мікроорганізмів, що також є причиною появи неприємного запаху. По-третє, піт викликає роздратування на шкірі, а порушення шкірного покриву є вхідними воротами для мікроорганізмів: стафілококів, стрептококів, грибків. Через це на шкірі можуть з’являтися гнійники.

Одним з рішень для корекції даного стану є застосування препаратів блокуючих потовиділення.

Ін’єкції препаратів блокуючих потовиділення ефективно і безпекових вирішують ці проблеми, значно зменшуючи секрецію потовиделяющіх залоз.

Тривалість дії препаратів блокуючих потовиділення при гіпергідрозі індивідуальна. В середньому від 5 до 9 місяців.

Середній досвід застосування препаратів блокуючих потовиділення лікарями клініки Esteva становить 6-8 років!

Лікарі клініки Esteva постійно удосконалюються на європейських конгресах і семінарах

Ін’єкції проводяться в стерильних умовах, одноразовим інструментарієм!

При лікуванні гіпергідрозу ми застосовуємо тільки сертифіковані оригінальні препарати виробництва США, Франції та Німеччини

Особливості процедури

Процедура безболісна, ефективна і характеризується вираженим і тривалим результатом. Дія препарату починається через пару днів, досягаючи свого піку на 10-14 день після процедури.

Ми робимо ін’єкції препаратів блокуючих потовиділення найтоншими голками і при необхідності проводимо знеболювання що б пацієнт відчував себе комфортно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *